Summa International Holdings, Ltd.

Cerebris, Fortitudinem, et Honorem

Management

About Us

Eco-Industrial Park   Modular Construction   

 

Engineering

 

Summa International Holdings, OÜ

Summa International Holdings, OÜ , on erakapitalil, rahvusvahelise projekti arengu ettevõte, keskendunud commercializing järeleproovitud, täiustatud tehnoloogia. Ettevõte aitab kaasa tehnoloogiliste ümberkorralduste asjakohane turu vajadusi. Meie rõhuasetus on arendada Summa International Holdings Ltd, äriprojektidele, kogu Euroopas, Põhja-Ameerika ja Ladina-Ameerika turgudel.

Me loome lahendusi ringmajandus, keskkonnasõbralike ja sotsiaalselt vastutavad projektide. Meie tegevus on peamiselt alternatiivse energia ja ringlussevõtu, samuti paralleelse vertikaalse integratsiooni ja arengu Pangaautomaat tootmistegevus, mis näevad väärtus on toodete nimetatud vahenditest. Kõik see on välja töötatud kompaktsed eco-tööstusparkide. Ideaalne kohtades need tööstusparkide on olemasolevaid tööstusalasid. Me püüame uusi rahvusvahelisi investeeringuid ja arengut.

Meil on võimalused, et pakkuda kohalikul ja remote management-, inseneri-, konsulteerimist ja logistika selliste teenuste. Näiteks see, on, et oleme välja arendanud tooted ja ümbritsevate kogukondade töötajate ja nende perede toetamine. See hõlmab projektide modulaarne elamuarendusega, puhta vee tootmise, jäätmekäitluse, elektrienergia tootmise ja transpordiga.

 

   

 Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust aadressil:

info@summainternationalholdings.com

 

 
 
Copyright © veebruar, 2016 Summa International Holdings, OÜ Kõik õigused kaitstud rahvusvaheliste konventsioonidega