Summa International Holdings, Ltd.

Cerebris, Fortitudinem, et Honorem

Management

About Us

Eco-Industrial Park   Modular Construction   

 

Engineering

 

Summa International Holdings, Ltd.

Summa International Holdings, Ltd., olan bir özel düzenlenen, uluslararası proje geliştirme kanıtlanmış, gelişmiş teknolojileri Ticarileştirme odaklı kurumsal,. Şirket teknoloji transferi pazar ihtiyaçlarını için uygun kolaylaştırır. Avrupa, Kuzey Amerika ve Latin Amerika piyasalarda Summa International Holdings Ltd, ticari projeler üzerinde bizim vurgu geliştiriyor.

Dairesel çevreye olan Ekonomi ve sosyal açıdan sorumlu projeler için çözümler oluşturmakta olduğunuz. Faaliyetlerimiz öncelikle alternatif enerji ve geri dönüşüm, paralel dikey entegrasyon ve geliştirme bünyesinde üretim operasyonlarının yanı sıra değeri sağlayan ürünler bu kaynaklardan ekledi. Tüm bunları kendi başına Eko-sanayi parkları içinde geliştirilmiştir. Bu sanayi parkları için ideal yerler brownfield siteleri mevcut. Uluslararası yatırım ve geliştirme için yeni fırsat arıyorlar.

Yerel ve uzak yönetim, mühendislik, danışmanlık ve lojistik gibi işlemleri için sağlamak için yetenekleri var. Bu, bir örnektir biz ürünleri ve çevresindeki topluluklar işçilerin ve ailelerinin desteği geliştirdik. Bu modüler konut geliştirme, temiz su üretim, atık yönetimi, elektrik enerjisi üretimi ve ulaşım projeleri içerir.

 

   

 Daha fazla bilgi için bize lütfen:

info@summainternationalholdings.com

 

 
 
Copyright © Şubat, 2016 Summa International Holdings Ltd Tüm hakları saklıdır, altında uluslararası sözleşmeler