Summa International Holdings, Ltd.

Cerebris, Fortitudinem, et Honorem

Management

About Us

Eco-Industrial Park   Modular Construction   

 

Engineering

 

Summa International Holdings, Ltd.

Summa міжнародних холдингів, Лтд. , є приватною, міжнародний проект розвитку підприємства, орієнтована на комерціалізації довів, передові технології. Компанія полегшує трансферу технологій відповідно до вимог ринку. Наш акцент робиться на розвиток Summa міжнародних холдингів, Товариство з обмеженою відповідальністю, комерційних проектів на ринках по всій Європі, Північній Америці та Латинській Америці.

Ми створюємо рішення для кругової економіки, які є екологічно та соціально відповідальний проектів. Наші операції в першу чергу в альтернативної енергії і переробки, а також паралельних вертикальної інтеграції та розвитку на території технологічних операцій, які надають значення доданій від цих ресурсів. Все це розробляється в рамках автономні Еко індустріальних парків. Ідеальне місце для цих індустріальних парків є діючим Браунфілд сайтів. Ми шукаємо нові можливості для міжнародних інвестицій та розвитку.
 

У нас є можливості, здатні забезпечувати локального і віддаленого керування інженерії, консалтинг і логістики для такого роду операцій. Наприклад, є, що ми розробили продукти та підтримки для сусідніх громад робітників та членів їх сімей. Це включає в себе проектів у модульних житлове будівництво, чистої води виробництва, управління відходами, генерація електроенергії та транспортування.

 

   

Для отримання додаткової інформації будь ласка звертайтеся за адресою:

info@summainternationalholdings.com

 

 
 
Авторське право лютим 2016 Summa міжнародних холдингів, ТОВ Всі права захищені, відповідно до міжнародних конвенцій