Summa International Holdings, Ltd.

Cerebris, Fortitudinem, et Honorem

Management

About Us

Eco-Industrial Park   Modular Construction   

 

Engineering

 

Summa International Holdings, Ltd.

Summa International Holdings Ltd , ir privātu, starptautisko projektu izstrādes uzņēmums, koncentrējas uz commercializing pierādīts, progresīvas tehnoloģijas. Uzņēmums veicina tehnoloģiju nodošana, tirgus prasībām atbilstošus. Mūsu uzsvars ir uz jaunattīstības Summa International Holdings Ltd, komerciāliem projektiem tirgos visā Eiropā, Ziemeļamerikā un Latīņamerikā.

Mēs radām risinājumus riņķveida ekonomiku, kas ir ekoloģiski un sociāli atbildīgas projektus. Mūsu darbības galvenokārt ir alternatīvās enerģijas un pārstrādi, paralēlo vertikālo integrāciju un attīstības ražotnē ražošanas darbību, kas sniedz vērtību pievieno produktiem no šiem resursiem. Tas viss attīstījās autonomie eco-industriālie parki. Ideālu vietu šie industriālie parki ir esošo pamesto vietu. Mēs meklējam jaunu starptautisko investīciju un attīstības iespējas.

Mums ir iespējas nodrošināt lokālās un attālās vadības, inženierzinātņu, konsultāciju un loģistikas šādām operācijām. Piemēram, tas, ir, ka mēs esam izstrādājuši produktu un apkārtējās kopienās, darba ņēmēju un viņu ģimeņu atbalstam. Tas ietver moduļu mājokļu attīstības, tīra ūdens ražošanas, atkritumu apsaimniekošana, elektroenerģijas ražošanas un transporta projektiem. 

   

Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar mums:

info@summainternationalholdings.com

 

 
 
Copyright © February, 2016 Summa International Holdings Ltd Visas tiesības aizsargātas saskaņā ar starptautiskām konvencijām