Summa International Holdings, Ltd.

Cerebris, Fortitudinem, et Honorem

Management

About Us

Eco-Industrial Park   Modular Construction   

 

Engineering

 

Summa International Holdings, Ltd.

Summa International Holdings Ltd., jest prywatna, międzynarodowy projekt przedsiębiorstwo rozwoju, koncentruje się na komercjalizację sprawdzone, zaawansowane technologie. Firma ułatwia transfer technologii, odpowiednich do wymagań rynku. Nasz nacisk kładzie się na rozwijanie Summa International Holdings Ltd, projekty komercyjne na rynkach w całej Europie, Ameryce Północnej i Ameryce Łacińskiej.

Tworzymy rozwiązania dla gospodarki o obiegu zamkniętym, które są ekologicznie i społecznie odpowiedzialnych projektów. Nasza działalność skupia się przede wszystkim w alternatywnej energii i recyklingu, jak również równoległą pionowej integracji i rozwoju działań na miejscu produkcji, które zapewniają wartość dodana produktów z tych zasobów. Wszystko to jest opracowany w samodzielne eco-parki. Idealne lokalizacje dla tych parków przemysłowych są istniejące poprzemysłowych. Poszukujemy nowych możliwości dla międzynarodowych inwestycji i rozwoju.

Mamy możliwości, aby dostarczyć lokalne i zdalne zarządzanie, inżynieria, consulting i logistyka dla takich operacji. Przykładem tego, jest to, że stworzyliśmy produkty i wsparcie dla otaczających społeczności, pracowników i ich rodzin. Dotyczy to projektów rozwoju modułowej obudowy, produkcji czystej wody, gospodarki odpadami, wytwarzanie energii elektrycznej oraz transportu.

 

   

 Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt na:

info@summainternationalholdings.com

 

   

 
 
Copyright © lutego,  2016 Summa International Holdings, Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone, zgodnie z konwencjami międzynarodowymi