Summa International Holdings, Ltd.

Cerebris, Fortitudinem, et Honorem

Management

About Us

Eco-Industrial Park   Modular Construction   

 

Engineering

 

Summa International Holdings, Ltd.

Summa International Holdings, Ltd , yra privati, tarptautinio projekto plėtros įmonė, orientuota į komercializuoti įrodyta, pažangias technologijas. Įmonės skatina technologijų perdavimą, rinkos reikalavimus. Mūsų pagrindinis dėmesys skiriamas Summa International Holdings Ltd, komercinius projektus visoje Europoje, Šiaurės Amerikos ir Lotynų Amerikos rinkose.

Mes kuriame sprendimus dėl žiedinės ekonomikos, kurios yra ekologiškai ir socialiai atsakingų projektų. Mūsų veikla yra visų pirma alternatyvių energijos šaltinių ir perdirbimą, taip pat lygiagrečiai vertikalios integracijos ir plėtros automobilių gamybos operacijas, kurios suteikia vertę pridėtinės produktų iš šių išteklių. Visa tai yra kuriamas savarankiškas ekologiškų pramonės parkų. Idealias vietas šių pramoninių ir technologijų parkų yra esamos žemės sklypus. Mes ieškome naujų tarptautinių investicijų ir vystymosi galimybes.

Mes turime galimybes pateikti vietinio ir nuotolinio valdymo, inžinerijos, konsultavimas ir logistikos tokių operacijų. To pavyzdys, yra, kad mes sukūrėme produktų ir aplinkinių bendruomenių darbuotojams ir jų šeimoms remti. Tai apima būsto plėtros, švaraus vandens gamybai, atliekų tvarkymo, elektros energijos gamybos ir transporto projektus.

 

   

 Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis:

info@summainternationalholdings.com

 

 
 
Copyright © vasario, 2016 Summa International Holdings, Ltd Visos teisės saugomos, laikantis tarptautinių konvencijų nuostatų